Loading Events

İstanbul’a yakınlığı, Trakya’nın her köşesinden ulaşım kolaylığı ile günden güne popülaritesini artıran, doğal ve tarihi zenginlikleri ile göz dolduran Kıyıköy, Trakya’daki en çok ziyaretçi ağırlayan sahil beldelerinin başında yer almaktadır.

NE YAPACAĞIZ?
Güzel bir kahvaltıdan sonra bizi denize götüren üç saatlik bir yürüyüş yapacak, ardından bir saatlik temel yoga ve nefes pratiğinden sonra öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Kumsalda bir süre geçirdikten sonra araçlara geri dönecek ve dönüş yolculuğuna çıkacağız.

NE YİYECEĞİZ?
Araçla yolculuk sırasında herkese biraz meyve ve yulaflı kurabiye vereceğiz. Yürüyüşün başında tatlı bir smoothie ve peynir/zeytin vereceğiz. Öğlen ise tamamen sağlıklı, besleyici, doyurucu ve lezzetli ürünlerden yapılmış, sandviç ve meyve/suyundan oluşan bir öğle yemeği yiyeceğiz.

Yanınızda yemek ve/veya paylaşmak için yiyecek getirebilirsiniz, ama lütfen poğaça, simit, börek gibi yiyecekleri hem kendiniz hem herkes adına bu etkinliğe dahil etmeyiniz 🙂

PROGRAM
25 Mart Pazar
05.30 Kadıköy’den çıkış
06.00- Balat’tan çıkış
08.30-09.00 Kıyıköy’e varış ve Kahvaltı
09.00-12.00 Sessiz Yürüyüş
12.00-13.00 Yoga ve Nefes
13.00-14.00 Öğle Yemeği
14.00-15.00 Deniz!
15.00-17.00 Sessiz Yürüyüş
17.00-20.00 Dönüş

Program saatleri hava durumu, trafik, grubun tercihleri gibi nedenlerle büyük ihtimalle biraz esneyecektir.

YANINIZDA OLMASI GEREKENLER
– Doğa yürüyüşüne uygun ayakkabı (sulak bir yürüyüş olacağını unutmayın)
– Doğada meditasyona oturmanıza izin verecek kadar kalın kıyafet ve/veya örtü
– Yoga Matı
– Güneş gözlüğü
– Hafif bir havlu
– Su matarası
– Küçük ve hafif bir sırt çantası

ETKİNLİK KURALARI
– Tüm etkinliklerimizde yürüyüşlerimiz, derslerimiz ve yemeklerimiz sessiz geçer. Sosyalleşmeyi bunların dışında tutarız.
– Tüm etkinlik boyunca sigara ve alkol tüketmemenizi rica ediyoruz
-Tüm etkinliklerimizde (fotoraf çekmek dışında) telefon kullanımınızı grubun görsel ve işitsel alanının dışında tutmanızı rica ediyoruz.

Belli bir tecrübe ve hissi korumak için koyduğumuz bu kurallardan herhangi biri size uygun değilse lütfen başka bir gruba dahil olmayı seçin.

ULAŞIM
Ulaşım, arabası olup paylaşmak isteyenler sayesinde olacak. Gerekirse minibüs kiralanacak Bu nedenle en erken şekilde kayıt yapmanız önemli.

Kalkış noktaları:
5.30 Kadıköy, Kızıltoprak ışıklar
6.00 Balat, Hara Yoga Evi önü

FİYAT
90tl*
*Fiyata smoothie ve öğlen yemeği dahil, ulaşım hariçtir.

ÖDEME & İPTAL
– Ulaşımı araç paylaşımıyla gerçekleştirdiğimiz için sadece tam ödeme ile kayıt alıyor ve sizden kaynaklanan bir nedenle iptal durumunda iade yapmıyoruz.

KAYIT?
Ulaşımı ayarlamamız için kaydınızı erken yapmanızı rica ediyoruz. Kaydınızı son günlere bırakırsanız size ulaşım ayarlayamayabiliriz.

Tel: 02126353002
Email: yoga@harayoga.com

Enjoyed this article? Please spread the word.

close-link