Yükleniyor Etkinlikler

Eckhart Tolle derki; “Konu içten bir dönüşüm geçirmek olduğunda yapabileceğiniz bir şey yoktur. Kendinizi dönüştüremezsiniz, arkadaşlarınızı ya da başka hiç kimseyi de dönüştürmeniz mümkün değildir. Yapabileceğiniz tek şey, dönüşümün gerçekleşmesi için, lütuf ve sevginin girebilmesi için bir alan yaratmaktır.”

Bu alanı yaratmak için derinlere götüren içsel yolculuğa çıkmaya ne dersin?

Manevi yol dönüştüren bir yoldur. Duyguları adanmaya, egoyu koşulsuzluğa, tedirginliği huzura ve memnuniyete, cehaleti bilgiye dönüştürür.
Yoga bizi farkındalığa götürür. Beden duygu ve zihnimiz bizi kontrol ederken neyi niçin yaptığımızı bile çoğunlukla bilmiyoruz. Hatha-, Mantra-, Kundalini- Raja yoga ise bize farkındalık kazandırır, yavaş yavaş önce bedenimizin sonra nefesimizin farkına varırız. Tekrar kontrolü ele almamıza yol gösterir ve işte dönüşüm burada başlar.

PROGRAM
1 Mayıs 12.00-15.00

ÜCRET?
3 saatlik atölye: 180₺
HY üyelerine: 120₺

KAYIT
balat@harayoga.com
0542 553 43 93

*Atölye kendi yaşam yolunda anlayışını derinleştirmek isteyen herkese açıktır. Ön kayıt şarttır.

KARUNA KİMDİR?
Ebedi öğrenci, bütünsel ve geleneksel yaklaşımı ile yoga eğitmeni, yogik yaşam ve Sattvik (saf, Öz’e yaklaştıran) beslenme rehberi, terapik yoga thai masaj uzmanı. Aslında birebir çalışmalarda hepsinin harmanlanladığı, öğrencinin neye ihtiyacı varsa o zaten açığa çıkan bir alan oluşturuyorum. Ne yapıyorum, yolculuğunun bir kısmına eşlik ediyorum… Birlikte yürüyoruz. Beden esnedikçe zihin esniyor, farkındalık arttıkça dönüşüm başlıyor. Fazlalıklardan arınıp eksikliklerin tamamlanması sürecinde şifalanmaya arınmaya imkan vermeye vesile oluyorum. Öğrenci hazırsa ihtiyacı ne ise karşısına çıkıyor zaten bu çalışmamızda… Öte yandan zihinsel, fiziksel ve duygusal gevşeme, rahatlama, meditasyon ve nefes çalışmaları da yapıyoruz. Tüm çalışmalar öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda belirleniyor, bir yol ya da belirli bir sablon yok yani, olamaz da. Her beden farklı, biriken atılamayan duygular da. Karuna ile yoldaşlık işte böyle bir şey.

Yaklaşan Etkinlikler

 1. Dharma Yoga / with Jerome Burdi

  Nisan 24 @ 8:00 pm - 10:00 pm
 2. Ankara: Hamak Yogası Uzmanlık Programı / Hamsa ile

  Mayıs 4 @ 9:00 am - Mayıs 5 @ 6:00 pm
 3. HERKESE YOGA GÜNÜ / YOGA OPEN HOUSE DAY

  Mayıs 5 @ 11:00 am - 6:00 pm
 4. Fethiye: Yogaya Başlangıç Kursu / Vina ile

  Mayıs 6 @ 7:00 pm - 9:00 pm
 5. Yogada Derinleşme Kursu / Özgen Aditi ile

  Mayıs 6 @ 8:00 pm - 10:00 pm
 6. Acro Yoga Atölyesi / Gökalp ile

  Mayıs 8 @ 7:00 pm - 10:00 pm