Online Kayıt Sistemi – Hara Yoga Vedanta Center
Şivananda usulü Geleneksel Yoga, Meditasyon ve Yaşam Tarzı Öğretileri
HAMAK YOGASI        MARKET         KAYNAK MERKEZİ         BLOG         EN/TR

ONLİNE KAYIT SİSTEMİ

HYVC bünyesindeki tüm ders ve etkinliklere
MindBodyOnline üzerinden online kayıt yaptırabilirsiniz.

Hara Yoga'da hiç derse girmedim. Ne yapmalıyım?

Bu ilk dersiniz olacaksa telefonla aramanızı veya ön görüşmeye gelmenizi tavsiye ederiz. Böylece sizin Yoga’dan beklentilerinize göre en uygun dersi önerebiliriz.

İlk dersiniz için tüm ‘her seviye’ derslere rahatlıkla katılabilirsiniz. Ders seviyeleri hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir derse nasıl online kayıt olabilirim?

Ders programında yakında KAYIT OL yazan derslere kaydolabilirsiniz. KAYIT OL düğmesine tıklayınca MindBodyOnline (MBO) sistemine giriş yapmanız istenecek. Eğer Hara Yoga’ya üyeyseniz, daha önce bir etkinlik veya derse girdiyseniz, bir MBO hesabınız var demektir ve ‘forgot password-şifremi unuttum’ linkine tıklayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Eğer zorluk yaşarsanız bizi arayabilirsiniz ve size bir şifre oluşturabiliriz.

Online kayıt için MindBodyOnline (MBO) hesabı açmalı mıyım?

Evet, bir MBO hesabına ihtiyacınız var. Eğer Hara Yoga’ya üyeyseniz, daha önce bir etkinlik veya derse girdiyseniz, bir MBO hesabınız var demektir ve ‘forgot password-şifremi unuttum’ linkine tıklayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Eğer zorluk yaşarsanız bizi arayabilirsiniz ve size bir şifre oluşturabiliriz.

Derslere katılmak için online kayıt mecburi mi?

Online kayıt mecburi değildir, ama özellikle etkinlikler, kurslar ve hamak yogası gibi kısıtlı sayıda öğrenci alabilen derslerde online kayıt olmadan yer bulamayabilirsiniz.

Bir derse kaç gün öncesinden kayıt yaptırabilirim?

Tüm derslere 14 gün öncesinden kayıt yaptırabilirsiniz. Etkinlik, kurs ve inzivalara ise duyuruldukları andan itibaren kayıt yaptırılabilir.

Bekleme listesi var mı?

Evet, hem online olarak, hem de merkezde bir bekleme listesi oluşabilir. Eğer bir yer açılırsa (eğer iletişim ayarlarınız izin veriyorsa) email yoluyla haber alırsınız.

Online kayıt ne zamana kadar yapılabilir?

Online kayıt ders limiti dolana kadar yapılabilir.

'Kayıt Ol' düğmesini göremiyorum

KAYIT OL düğmesi yok ise ders başlamış, dolmuş veya online kayda kapanmış olabilir.

Kaydımı iptal edebilir miyim?

Elbete. Kaydınızı iptal etmek için hesabınıza internetten veya MBO uygulamasından giriş yapın ve“Your Schedule/Programınız” bölümüne tıklayıp kaydınızı iptal edin.

Kayıt hakkımı ne zaman kaybederim?

Online kayıt yaptırdıysanız en geç dersten 5 dakika önce giriş yapmalısınız. Aksi halde yerinizi kaybedebilirsiniz.

Merkeze geldiğimde ne yapmalıyım?

Merkeze girdiğinizde isminizi ve geldiğiniz dersi karşılama masasına bildirmeniz yeterlidir. Online kayıt yaptırmış olanlar en geç dersten 5 dakika önce giriş yapmalıdır.

Derse kayıt yaptırır ve katılmazsam ne olur?

Derse kayıt yaptırır ve katılmazsanız o ders paketinizden otomatik olarak düşer. Acil bir durum oldu ise arayıp durumu anlatabilir, eğer bahsi geçen ders tam kapasiteye ulaşmadıysa iade alabilirsiniz.