Ders Tanımları

her seviyeye uygun / klasik yoga 

Pawanmukta (Eklem Yogası)

Her seviyeye uygun olan Pawanmukta (eklem yogası) derslerine ister tek başına, ister başka bir dersin öncesinde katılabilirsiniz. Nefesle aynı anda yapılan açma, kapama ve yuvarlama hareketleri vücudun tüm sistemlerini etkiler. Kan dolaşımı artar, sinirler yumuşar, nefes gelişir, kaslar uzar ve eklemler rahatlar. Bu nedenle diğer pratiklerden önce yapılması yararlıdır. Ayrıca sindirim ve boşaltım sistemini çok iyi uyarır. Bu nedenle yemeklerden önce yapılması yararlıdır. Ardından masaj yapılmış gibi hissedeceğiniz bu dersle vücudunuza şifa getirin.

her seviyeye uygun / klasik yoga 

Restoratif Yoga

Her seviyeye uygun olan Restoratif Yoga dersleri tam ve derin dinlenme ve yenilenme hedefler. Restoratif Yoga derslerinde yastık, minder, kum torbası, kemer gibi çeşitli destek elemanları kullanarak vücudu tehdit etmeyen pozlara girilir ve her birinde 5-7 dk durulur. Bu yaklaşım biçimi vücudun güç veya esneklik limitlerini aşmayı hedeflemez, aksine bu limitlerden uzak durur. Hedeflenen, vücudun tam bir güven hissi içinde gevşemesi, açılması ve kendini iyileştirebilmesine alan açmaktır. Uzamış, hafiflemiş ve yenilenmiş olarak çıkacağınız bu derslerle vücudunuza şifa getirin.

her seviyeye uygun / farkındalık & meditasyon / klasik yoga

Yoga Nidra (Yogik Uyku)

Hiç deneyimlemediğiniz kadar derin bir gevşemeye ve bilinçaltınızda yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bilinçaltını yönetmenin en uygulamalı ve sistemli yaklaşımlarından Yoga Nidra, tümüyle içsel bir uygulamadır. Rahat bir pozda sırt üstü yatılır ve rehberin yönergeleri takip edilir. Uyku ile uyanıklık arasındaki eşikte, derin bir gevşeme ve yüksek bir bilinç aynı anda ortaya çıkartılır. Doğru uygulandığında bilinçaltının bilinçli bir şekilde yönetilmesini sağlayan Yoga Nidra, köklü kararlar vermeye, alışkanlıkları değiştirmeye veya içsel yüzleşmelere alan açar. Zihninin yöneticisi olmak isteyen herkese hitap eden bu ders ile eşine az rastlanır bir deneyim yaşayın.  

Bu müşterilerinizi olup bitenlerden haberdar edin. Bu içeriği istediğiniz gibi özelleştirmek için kendi görüntü, metin ve bağlantılarınızı ekleyin veya koleksiyonunuzdan veriler bağlayın.  

Teknoloji

Bu müşterilerinizi olup bitenlerden haberdar edin. Bu içeriği istediğiniz gibi özelleştirmek için kendi görüntü, metin ve bağlantılarınızı ekleyin veya koleksiyonunuzdan veriler bağlayın.