top of page

04 Eki Cum

|

İzmir

Yoga Eğitmenlik Eğitimi, 200 saat, İzmir: Sonbahar-Kış 2024

200 saatlik bu eğitimin amacı; yoga yolunu uygulamalı bir yaşam öğretisi olarak paylaşmak ve öğrenciyi bu öğretiye maruz bırakmaktır. Bu çağrı içinizde karşılık buluyorsa büyük ihtimalle sizdedir. İlhamla Om

Yoga Eğitmenlik Eğitimi, 200 saat, İzmir: Sonbahar-Kış 2024
Yoga Eğitmenlik Eğitimi, 200 saat, İzmir: Sonbahar-Kış 2024

Saat ve Yer

04 Eki 2024 19:00 – 09 Şub 2025 19:00

İzmir, İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Amaç İyi Gelmek.

İster kendimize,

İster çevremize.

Herhangi bir pozu yapabiliyor olmanız gerekmez, ne başlarken, ne mezun olduğunuzda. Herkesi kendi gerçekleri ve limitleri çerçevesinde değerlendiririz.

Eğitimin amacı, kendinizin/öğrencinizin fiziksel veya zihinsel limitlerini doğru teşhis edebilmeniz ve bu limitlere uygun tekniklerle yaklaşabilmeniz için gereken deneyimi kazandırmak, kendinize ve çevrenize iyi gelen bir yaşam sürmenize rehberlik etmektir.

Neden Hara Yoga?

Yoga dersleri, öğretmenleri veya merkezleri, restoranlar gibidir. Her restoranda yiyecek bir şey vardır, ama her zaman hepsini yiyesiniz gelmez. Hara Yoga'nın ve eğitmenlerin tarzı sizde karşılık buluyorsa bu eğitim büyük ihtimalle size uygundur.

Hara Yoga, maddi ve manevi öğretileri birbirinden ayırmaz. İster Eklem Yogası'nda elleri açıp kapatın, ister sessiz meditasyonda oturun, ister felsefi ilhamlara dalın, işlev aynıdır: kendini bilmek, deneyimlemek ve gerçekleştirmek.

Her öğrenciye düzenli birebir rehberlik

Her öğrencimizin, eğitimin ilk gününden itibaren haftada bir (yüz yüze veya online) görüşeceği, sorularını sorabileceği ve tavsiyeler alabileceği bir rehber öğretmeni oluyor.

Tüm öğrencilerimiz eğitim boyunca bir "manevi günlük" tutuyor. Öğrenciyle beraber belirlenen ana niyete giden gündelik uygulamalar tasarlanıyor ve takip ediliyor.

10 günlük inziva

Yatılı inzivalar, eğitimin en tesirli hali. Böylece öğreti sözde kalmıyor ve hayatın döngüleriyle harmanlanıyor. Diğer öğrencilerle paylaşılanlar, gecenin soğuğu, öğlenin sıcağı, doğanın elementleri, sosyal etkileşimler, sağlıklı yiyecekler, türlü türlü zorlanmalar ve pek keyifli paylaşımlar... Tümü, öğretinin hayatın tüm yelpazesine tesir etmesi için bir bütün oluşturuyor.

6 aylık mezuniyet süreci

Hara Yoga kültüründe, eğitimi tamamlamak mezun olmak anlamına gelmez :)

Öğrencilerimizden, eğitim inzivasından sonra 6 ay boyunca kişisel pratiklerini oluşturup devam ettirmelerini, belli sayıda çeşitli dersler vermelerini ve hazır olduklarında ana öğretmenlerden birinin de bulunduğu bir gruba canlı ders vermelerini bekliyoruz. Bu sürecinin ardından tam hazırlıkta mezun olarak yola çıkıyorlar.

Başlangıç Kursu almak ve vermeyi öğrenmek

Tüm öğrencilerimizin, yüz yüze veya online olarak en az bir başlangıç kursuna öğrenci olarak, en az bir kursa ise gözlemci/asistan olarak katılması gerekiyor.

Böylece, işin hem alıcı hem verici kısmını ve perde arkasını deneyimleyeceksiniz. Eğitimde birbirinize ders verirken yaşamadığınız saha deneyimini kazanacaksınız. Başlangıç kursları tüm öğrencilerimiz için eğitim boyunca ücretsizdir.

Çeşitli Burslar ve Esnek Fiyatlandırma Yöntemimiz

Esnek Fiyatlandırma yöntemimiz sayesinde eğitimin fiyatını (belli bir taban ve tavan fiyat arasında) kendi gelirinize ve gönlünüze göre belirleyebiliyorsunuz. Böylece, her yüksek ödeyebilen için, bazıları daha uygun fiyattan satın alabilmiş oluyor.

Ayrıca 25 yaş altı aktif öğrenciler ve Yoga’yı meslek edinmiş (en az 2 yıldır düzenli ders veren) aktif yoga eğitmenlerine özel bir fiyatımız var.

Hafta Sonu Buluşmaları ve 10 Günlük İnziva Tarihleri:

•4-6 Ekim

•1-3 Kasım

•29 kasım-1 Aralık

•3-5 Ocak

•31 Ocak-9 Şubat (inziva)

Haftasonu buluşmaları Karşıyaka'da gerçekleşecek.

İnziva mekanı henüz belli değil, fakat uygun fiyatlı ve amaca uygun bir mekanda olacağız.

Her türlü sorunuzu iletmekten lütfen çekinmeyin. Görüşmek üzere!

Biletler

 • 30000₺

  10 günlük inziva konaklama bedeli hariç.

  ₺0,00
 • 27500₺

  10 günlük inziva konaklama bedeli hariç.

  ₺0,00
 • 25000₺

  10 günlük inziva konaklama bedeli hariç.

  ₺0,00
 • 22500₺ (hedeflenen ortalama)

  10 günlük inziva konaklama bedeli hariç.

  ₺0,00
 • 20000₺

  10 günlük inziva konaklama bedeli hariç.

  ₺0,00
 • 17500₺

  10 günlük inziva konaklama bedeli hariç.

  ₺0,00
 • 15000₺

  10 günlük inziva konaklama bedeli hariç.

  ₺0,00
 • 10000₺ (öğrenci fiyatı)

  25 yaş altı aktif öğrenciler için geçerlidir.

  ₺0,00
 • Asistanlık

  ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page